Klimatyzacja midea

Midea to najbardziej dynamicznie rozwijający się producent systemów klimatyzacji na świecie.

Urządzenia Midea łączą w sobie innowacyjną technologię, perfekcyjny wygląd, wysoką jakość wykonania oraz proekologiczne rozwiązania. Ich wszechstronne zastosowanie pozwala na montaż zarówno w mieszkaniach i domach, jak i większych obiektach komercyjnych: sklepach, restauracjach, biurowcach, hotelach, obiektach przemysłowych, logistycznych i wielu innych.

Systemy klimatyzacji znajdują obecnie także zastosowanie jako wydajne systemy grzewcze, mogą być wyposażone w moduł do przygotowania ciepłej wody użytkowej, czy współpracować z centralami wentylacyjnymi lub kurtynami powietrznymi.

 

Poznaj serie systemów klimatyzacji:

- Midea .HOME

- Midea .BUSINESS

- Midea .MULTI

- Midea .AGREGATY do central wentylacyjnych

- Midea .TECH

- Midea .VRF

55 lat doświadczenia

166 000+ pracowników

245 miejsce na liście Fortune Global 500

200+ Krajów i regionów

15 baz produkcyjnych w Chinach

18 baz produkcyjnych na świecie

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.