Zymetric

NASZE GŁÓWNE CELE:

  • Ciągły rozwój światowej marki Midea w Polsce
  • Popularyzacja rozwiązań klimatyzacyjnych wśród klientów indywidualnych i biznesowych
  • Dzielenie się wiedzą w zakresie rozwiązań HVAC
  • Współpraca z Partnerami oparta na wiedzy, zaufaniu i zaangażowaniu jako podstawa budowania wartości
  • Stworzenie możliwości dla Pracowników i Partnerów do realizowania ich marzeń zawodowych i biznesowych
  • Zapewnienie najwyższego standardu i komfortu życia

ZYMETRIC Sp. z o.o. - Generalnym Przedstawicielem
marki Midea w Polsce. 

Jeden z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

O Zymetric w 2 minuty - zobacz jak wspólnie zmieniamy oblicze HVAC

baner

15 lat doświadczenia

11 biur regionalnych

7 lat gwarancji na urządzenia

5 500m2 centrum logistyczne

10 000+ zrealizowanych projektów

5 000+ certyfikacji instalacyjnych

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

ZYMETRIC to przede wszystkim doświadczony dystrybutor urządzeń i rozwiązań HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży dostarczamy niezawodne systemy klimatyzacyjne i pompy ciepła do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Ponadto zapewniamy profesjonalne wsparcie projektowe i inwestycyjne, poparte licznymi referencjami z Polski i świata.

 

LOKALIZACJA

Siedziba firmy wraz z magazynem, centrum serwisowym i szkoleniowym znajduje się w Kobyłce, k. Warszawy. Taka lokalizacja pozwala na ekspresowe wywiązywanie się ze wszystkich zobowiązań wobec partnerów oraz klientów.
ZYMETRIC to 11 oddziałów regionalnych w Polsce, dzięki czemu aktywnie wspieramy rynek HVAC w całym kraju.

 

URZĄDZENIA

Dystrybuujemy urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła powietrz-powietrze Midea. To wiodąca marka na rynku HVAC, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i referencje z całego świata. Koncern Midea od zawsze stawiał na wysoką jakość i najwyższą technologię, dlatego produkty tej marki nie mają sobie równych na rynku pod względem komponentów, parametrów technicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Ponadto w ofercie posiadamy własną markę pomp ciepła ZYMETRIC dedykowaną do rozwiązań komercyjnych w budynkach wielkokubaturowych.

 

SZKOLENIA AUTORYZACYJNE

Certyfikowane szkolenia dotyczące montażu, obsługi oraz serwisowania urządzeń marki Midea prowadzone są przez specjalistów HVAC. Szkolenia odbywają się w naszej siedzibie w Kobyłce. W ofercie mamy także szkolenia on-line oraz wyjazdowe w różnych miastach na terenie Polski.

 

PROFESJONALNA KADRA

Firma ZYMETRIC zatrudnia doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych w całej Polsce. Doradcy przechodzą cykliczne szkolenia techniczne, dzięki czemu reprezentują najwyższy poziom wiedzy na temat urządzeń i proponowanych rozwiązań HVAC.