Technologia V6R

Seria V6R to jeszcze więcej możliwości i jeszcze lepsze rozwiązania. Nowa, lepsza wersja systemu odzysku ciepła pozwala na pełną kompatybilność z jednostkami wewnętrznymi VRF II generacji, szersze zakresy działania, lepsze parametry pracy. Ponadto system daje możliwość jego rozbudowy. Teraz seria V6R oferuje:

 

  • Jednoczesne chłodzenie i grzanie – dzięki przekierowaniu energii cieplnej z jednostek wewnętrznych pracujących w trybie chłodzenia do innych jednostek, które w tym samym czasie działają w trybie grzewczym;
  • Rozbudowę o moduł hydrauliczny – możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej o temperaturze od 25°C do 80°C;
  • Podłączenie kurtyn powietrznych – zapewnia separację powietrza podczas otwierania drzwi tworząc barierą powietrzną;
  • Doprowadzenie świeżego powietrza – podłączenie urządzeń przetwarzających powietrze w celu należytej wentylacji pomieszczeń.

 

Baner

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.