Obiekty sportowe

Emocje, wysiłek, wspomnienia, zaangażowanie. Tak kojarzą nam się obiekty sportowe. To często miejsca, w których pierwsze kroki stawiają gwiazdy piłki nożnej, czy siatkówki. Ich intensywne treningi sprawiają, że temperatura ciała podnosi się, a to wymaga komfortu termicznego i dobrej wentylacji pomieszczeń. Midea intensywnie wspiera sport, dlatego dobrze dobrana klimatyzacja w takich obiektach to jeden z priorytetów marki. Ważnym aspektem jest też możliwość doprowadzenia do pomieszczeń świeżego powietrza.

Do obiektów sportowych rekomendowane są systemy Midea VRF i MULTI, zwłaszcza z wewnętrznymi jednostkami kanałowymi lub kasetonowymi.

Zobacz PRODUKTY Midea.


ZOBACZ NASZE REFERENCJE

W tych obiektach zainstalowano systemy klimatyzacji Midea.

Bieżanowianka Kraków
Bieżanowianka Kraków
Ośrodek Sportu Kolna Kraków
Ośrodek Sportu Kolna Kraków

Zobacz inne kategorie

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.