Obiekty sakralne

Tu liczy się skupienie. Obiekty sakralne to być może jedyne rodzaje obiektów, które wyciszają prawie każdego człowieka. Z reguły są one wielkokubaturowe, gdzie na pierwszym miejscu jest cisza. Zatem cicha praca jednostek wewnętrznych to pierwszy punkt w doborze systemu klimatyzacji. Istotnym elementem jest też równomierne rozprowadzenie powietrza i możliwość doprowadzenia świeżego powietrza. Wyzwaniem bywają także obiekty historyczne.

Do obiektów handlowych rekomendowane są systemy Midea VRF gwarantujące pracę także jako pompa ciepła wraz z jednostkami kanałowymi oraz agregaty do central wentylacyjnych AHU.

Zobacz PRODUKTY Midea.


ZOBACZ NASZE REFERENCJE

W tych obiektach zainstalowano systemy klimatyzacji Midea.

Archiwum Państwowe Lublin
Archiwum Państwowe Lublin
Sanktuarium Harmęże
Sanktuarium Harmęże
Dom Pielgrzyma Czeladź
Dom Pielgrzyma Czeladź

Zobacz inne kategorie

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.