Obiekty kulturalne

Miejsca kulturalne odwiedzane przez użytkowników charakteryzują się czasowym wzmożeniem obecności osób. Ważnym aspektem jest cicha praca jednostek wewnętrznych systemu klimatyzacji, pozwalająca odwiedzającym na skupienie i odpoczynek. Istotnym elementem jest także równomierne rozprowadzenie powietrza, dobra wentylacja w okresach wzmożonego natężenia osób odwiedzających oraz możliwość doprowadzenia świeżego powietrza.

Do obiektów gastronomicznych rekomendowane są agregaty do central wentylacyjnych AHU, małe systemy serii HOME, BUSINESS, MULTI, jak i systemy VRF gwarantujące pracę także jako pompa.

Zobacz PRODUKTY Midea.


ZOBACZ NASZE REFERENCJE

W tych obiektach zainstalowano systemy klimatyzacji Midea.

Opera Bałtycka Gdańsk
Opera Bałtycka Gdańsk
ESL Arena Katowice
ESL Arena Katowice
Muzeum Czapskich Kraków
Muzeum Czapskich Kraków
Muzeum piernika Toruń
Muzeum piernika Toruń

Zobacz inne kategorie

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.