Obiekty infrastruktura i transport

Miejsca, które codziennie odwiedzają tysiące osób - zarówno podróżnych jak i pracowników - wymagają zapewnienia optymalnych warunków termicznych i wentylacji. To równomierne rozprowadzenie powietrza i możliwość doprowadzenia świeżego powietrza stanowią jeden z najbardziej istotnych elementów przy doborze systemu klimatyzacji w tego typu obiektach. Ważna jest również długa instalacja chłodnicza pozwalająca na dogodne jej poprowadzenie.

Do obiektów związanych z transportem rekomendowane są zarówno małe systemy serii BUSINESS, MULTI, jak i systemy VRF oraz agregaty do central wentylacyjnych AHU.

Zobacz PRODUKTY Midea.


ZOBACZ NASZE REFERENCJE

W tych obiektach zainstalowano systemy klimatyzacji Midea.

Stacja Zabłocie Kraków
Stacja Zabłocie Kraków
PKP Kielce
PKP Kielce
Centrum Przesiadkowe Wisła
Centrum Przesiadkowe Wisła
Ekomarina Giżycko
Ekomarina Giżycko
Dworzec Smolec
Dworzec Smolec

Zobacz inne kategorie

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.