Obiekty handlowe

Galerie handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe to miejsca codziennie odwiedzane przez tysiące osób. Zapewnienie komfortowej temperatury w tak dużych przestrzeniach niezbędne jest zarówno dla klientów, jak i pracowników. Istotnym elementem przy doborze systemu klimatyzacji jest równomierne rozprowadzenie powietrza, możliwość doprowadzenia świeżego powietrza, a także zapewnienie ciągłości pracy systemu. Idealnymi jednostkami wewnętrznymi są urządzenia kasetonowe slim z pełnym nawiewem obwodowym, które łatwo wpasować w przestrzenie międzysufitowe. Dodatkowo ważnym elementem dla zarządcy obiektu oraz najemców jest możliwość indywidualnego sterowania pracą klimatyzatorów oraz indywidualne rozliczenie zużycia energii elektrycznej. Niezastąpionym rozwiązaniem jest system Midea IMM dający możliwość precyzyjnego zarządzania i monitorowania układem klimatyzacyjnym.

Do obiektów handlowych rekomendowane są systemy Midea VRF oraz agregaty do central wentylacyjnych AHU wraz z oprogramowaniem Midea IMM.

Zobacz PRODUKTY Midea.


ZOBACZ NASZE REFERENCJE

W tych obiektach zainstalowano systemy klimatyzacji Midea.

Galeria Rondo Hakena Szczecin
Galeria Rondo Hakena Szczecin
Sklep Kids Swarzędz
Sklep Kids Swarzędz
EURO AGD RTV
EURO AGD RTV
CH Platan Zabrze
CH Platan Zabrze

Zobacz inne kategorie

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.