Biurowce

Nowoczesne biuro to komfort pracowników. Idealna temperatura w pomieszczeniu oraz możliwość doprowadzenia świeżego powietrza sprawiają, że osoby znajdujące się w nim mają zapewnione dogodne warunki pracy gwarantujące maksymalne skupienie. Istotnym elementem przy doborze jednostek klimatyzacyjnych jest także jak najniższy hałas pracy urządzeń wewnętrznych. Takie wytyczne spełniają wybrane klimatyzatory Midea, m.in. dzięki funkcji - 7 prędkości biegów wentylatora. Umożliwia to niezwykle precyzyjną regulację wydajności pracy, a także natężenie dźwięku w pomieszczeniach.

W zależności od wielkości pomieszczeń biurowych lub całego obiektu dedykowane są zarówno systemy klimatyzacji typu split i multi, jak i systemy VRF.

Zobacz PRODUKTY Midea.


ZOBACZ NASZE REFERENCJE

W tych obiektach zainstalowano systemy klimatyzacji Midea.

Point 75 Lublin
Point 75 Lublin
Palacz Office Center Poznań
Palacz Office Center Poznań
Factory Park Kraków
Factory Park Kraków
Urząd Miasta Świecie
Urząd Miasta Świecie
Na Zjeździe Kraków
Na Zjeździe Kraków

Zobacz inne kategorie

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.