Specjalista ds. Obsługi Klienta

pin Miejsce pracy:
Kobyłka

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Obsługa bieżących zamówień
  • Tworzenie dokumentów handlowych i finansowych (WZ, faktury, korekty faktur)
  • Stacjonarna i telefoniczna obsługa Klienta
  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Informowanie Klientów o nowych produktach, promocjach
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych
  • Obsługa reklamacji transportowych
  • Prace adminstracyjno-biurowe

OCZEKUJEMY

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość środowiska ERP i pakietu Office
  • Dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji i kreatywnego poszukiwania rozwiązań

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy w branży HVAC
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kompetencji
  • Dynamiczną pracę w rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@zymetric.pl wraz z dopiskiem "Dział Obsługi Klienta".

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Kobyłce w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Szanujemy Twoją prywatność