Asystent/ka Działu Zakupów

pin Miejsce pracy:
Kobyłka

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie i składanie zamówień u dostawców i producentów,
  • dbanie o dobrą współpracę i ciągłość kontaktu z dostawcami,
  • realizacja strategii zakupowej ukierunkowanej na optymalizację kosztów,
  • współpraca z producentami i dystrybutorami w zakresie dostępności produktów,
  • pozyskiwanie nowych dostawców, skuteczne negocjowanie warunków handlowych,
  • organizacja i koordynacja dostaw, nadzór nad ich terminowością,
  • nadzór nad dokumentacją dotyczącą procesów zakupowych,
  • analizowanie i zarządzanie stanem zapasów magazynowych,
  • współpraca z innymi działami firmy, (przede wszystkim sprzedaży i produktu).

OCZEKUJEMY

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość środowiska ERP i pakietu Office,
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie.

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w zgranym, ambitnym Zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy, umożliwiające rozwój oraz zdobywanie doświadczenia,
  • dynamiczną pracę w rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@zymetric.pl wraz z dopiskiem "Asystent/ka Działu Zakupów" i poniższej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Kobyłce w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Szanujemy Twoją prywatność