Nowy MULTI WARMER

Data dodania: 29.05.2023

Elastyczność to podstawa. Dzięki systemowi MULTI Warmer możesz swobodnie rozprowadzić instalację i podłączyć nawet do 5 jednostek wewnętrznych w układzie. W każdym pomieszczeniu jednostka wewnętrzna i tylko 1 agregat!

Systemy MULTI Warmer to idealne rozwiązanie grzewcze - zapewnia stabilną pracę w ekstremalnych temperaturach od -30 ̊C do +50 ̊C! Agregaty wyposażone są w grzałkę tacy skroplin, grzałkę karteru sprężarki oraz funkcję inteligentnego defrostu. Dodatkowo do systemu składajacego się z 4 jednostek wewnętrznych można podłaczyć moduł hydrauliczny powietrze/woda, dzięki któremu uzyskujemy ogrzewanie oraz produkcję ciepłej wody użytkowej (czytaj więcej informacji o systemie FlexFit).

W nowej ofercie Midea zwiększono ilość dostępnych agregatów aż do 7 wydajności! Najmniejszy system składający się z 2 jednostek wewnetrznych zaczyna się już od 4.4 kW mocy grzewczej.

Długie do 80 m orurowanie i udogodnienia instalacyjne pozwalają na dużą elastyczność w projektowaniu systemu. Do wyboru jest bogata gama jednostek wewnętrznych: ścienne, kanałowe, kasetonowe, podstropowo-przypodłogowe i konsole.

Oszczędzaj miejsce, montując tylko 1 agregat zewnętrzny.

ZOBACZ kartę produktu.

Zobacz inne wpisy

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.