Nowość - klimatyzator Xtreme Save Light

Data dodania: 17.04.2024

Zapomnij o standardowych klimatyzatorach – Xtreme Save Light od Midea to kombinacja doskonałej mocy chłodzenia i grzania, połączona ze sterowaniem Wi-Fi, co oznacza, że ​​możesz regulować temperaturę z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą swojego smartfona! Ale to dopiero początek...

Dzięki łatwej, intuicyjnej obsłudze i zaawansowanym funkcjom technologicznym, Xtreme Save Light wypełni Twoje mieszkanie optymalnym komfortem.

Poznaj Xtreme Save Light i zdecyduj się na totalną nowość w wyjątkowej odsłonie. Co wyróżnia ten klimatyzator Midea. Poznaj unikalne cechy tej jednostki:

  • 7 PRĘDKOŚCI JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ - Dzięki 7 różnym prędkościom jednostki wewnętrznej, użytkownik może dostosować intensywność chłodzenia lub ogrzewania do swoich indywidualnych potrzeb, zapewniając najwyższy poziom wygody w każdej sytuacji.
  • GRZANIE DO -20°C -  Ten klimatyzator dzięki możliwości ogrzewania do -20°C, gwarantuje ciepło nawet przy skrajnie niskich temperaturach. Dla sprawnej pracy jednostka zewnętrzna została wyposażona między innymi w grzałkę tacy skroplin, grzałkę karteru sprężarki oraz funkcję inteligentnego defrostu.
  • Wi-Fi-  Kontrola nad domem jeszcze nigdy nie była tak prosta. Klimatyzator ścienny Xtreme Save Light wyposażony jest w standardzie w moduł Wi-Fi. Za pomocą telefonu komórkowego i dedykowanej aplikacji SMART HOME, możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Midea przesuwa granice, chcąc zadbać nie tylko o wygodę i komfort użytkowników Xtreme Save Light, ale również o naszą planetę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii energooszczędnych, ten klimatyzator ścienny zapewnia minimalny pobór energii elektrycznej, tym samym wpływając pozytywnie na ochronę środowiska. Co ważne, ekstremalna energooszczędność pozwala jednocześnie  na generowanie maksymalnych oszczędności finansowych. Wpływ na to mają zastosowane wskaźniki SCOP A+ i SEER A++ oraz czynnik chłodniczy R32 EKO, który dodatkowo redukuje emisję CO2.

Zobacz inne wpisy