Nowe jednostki Breezeless E

Data dodania: 17.05.2023

Delikatna. Bezpieczna. Na lata. To wszystko, czego potrzebujesz wybierając klimatyzację dla siebie i swojej rodziny. Marka Midea, tworząc klimatyzator Breezeless E, dopracowała wszelkie szczegóły, abyś mógł być spokojny o jego działanie względem osób znajdujących się w pobliżu.

 

Wiemy, że chcesz jak najlepiej dla swoich bliskich. Mając to na uwadze Midea stworzyła nową jednostkę ścienną z serii Breezeless.

Delikatność, to drugie imię Breezeless E, nie musisz martwić się o silny nawiew. Perforowane żaluzje Twin Flap, które znajdują się w jednostce wewnętrznej, przekształcają jednolity strumień powietrza w rozproszone strugi gwarantując przyjemne, chłodne i komfortowe otoczenie – czyli dokładnie takie, o jakim marzysz podczas upałów.

 

 

Ważnym aspektem dla każdego w obecnych czasach jest oszczędność energii elektrycznej i pieniedzy. Tryb iECO sprawia, że klimatyzator pobiera minimalną ilość energii elektrycznej, w dalszym ciągu zapewniając komfortowe warunki w pomieszczeniu, dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet do 20% energii elektrycznej! Na zużycie energii wpływa również tryb GEAR - gdy czujesz zbyt duży chłód, możesz zmienić poziom mocy klimatyzatora ze 100% na 75% lub 50%.

Z klimatyzacją Breezeless E możesz chronić swoje zdrowie. Jednostka wyposażona jest w jonizator AIR Magic+, który uwalniając jony ujemne skutecznie oczyszcza powietrze w pomieszczeniu. Pozwala na eliminację do 95% bakterii oraz części wirusów (np. E.coli, S.aures, H1N1, Covid-19). Dodatkowo filtry zatrzymują 99% pyłu i kurzu o rozmiarze większym niż 0,3µm, co daje efekt sterylizacji pomieszczenia.

Jesteśmy pewni naszych klimatyzatorów, dlatego dajemy aż 7 lat gwarancji obejmującej całe urządzenie (nie tylko wybrane podzespoły). To my, jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek taką możliwość. Midea, to najlepsza liga urządzeń!

 

POBIERZ ULOTKĘ

Zobacz inne wpisy

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.