Seria Breezeless

Data dodania: 01.01.2023

Seria Breezleless to najbardziej innowacyjne urządzenia Midea z unikalnym rozwiązaniem żaluzji Wind Sprayer.

 

Jednostki ścienne serii Breezeless+ dzięki perforowanym łopatkom jednolity strumień powietrza przekształcają w rozproszone i delikatne strugi. Dodatkowo, obudowa S-wing umożliwia rozprowadzanie powietrza w trzech kierunkach jednocześnie, co daje uczucie nawiewu 360˚. To gwarancja szerokiego i równomiernego rozprowadzenia ciepłego powietrza w całym pomieszczeniu. Użytkownik nie czuje podmuchu powietrza – zostaje nim otulony.

 

Kaseta slim Breezeless to jedna z największych innowacji technologicznych na rynku. Wyróżnia się budową i funkcjonalnością. Perforowane lamele z tysiącami mikrootworów zapewniają delikatny podmuch powietrza. Czyli dokładnie to, czym charakteryzuje się ścienny klimatyzator Breezeless+. W urządzeniu zastosowano innowacyjny projekt kanału przepływowego WindTrack, który sprawia że strumień powietrza staje się mocniejszy, a praca urządzenia cichsza. Choć przepływ powietrza jest wydajniejszy o 20%, to nie musisz martwić się o zbyt silny powiew. Nawiew 360ᵒ w połączeniu indywidualnym sterowaniem lamelami pozwala na idealne rozprowadzenie schłodzonego lub ogrzanego powietrza w delikatny sposób.

 

A to jeszcze nie wszystko! Oba modele są dostępne w wersji WARMER jako pompa ciepła powietrze-powietrze. Agregaty posiadają zakres pracy w trybie grzania do temperatury zewnętrznej poniżej -30°C zapewniając komfort w pomieszczeniu nawet w najzimniejsze dni w roku. Serie Warmer to idealne rozwiązania do pracy całorocznej w budynku.

 

 

 

 

Zobacz inne wpisy