Magazynier

pin Miejsce pracy:
Kobyłka

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • przyjęcia zewnętrzne towarów
  • obsługa towarowa magazynu
  • kompletacja i wydawanie towaru odbiorcom
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • obsługa wózka widłowego, komputera i skanera
  • utrzymywanie magazynu w czystości
  • wykonywanie innych prac powierzonych przez przełożonego

NASZE OCZEKIWANIA

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych + UDT
  • wykształcenie średnie
  • dyspozycyjność
  • umiejętność posługiwania się skanerem i komputerem
  • znajomość procesów magazynowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność w realizacji swoich zadań i obowiązków
  • motywacja do pracy

OFERUJEMY

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@zymetric.pl wraz z dopiskiem "Magazynier".

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Kobyłce w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Szanujemy Twoją prywatność