Doradca Techniczno-Handlowy HVAC - współpraca z biurami projektowymi

pin Miejsce pracy:
Gdynia

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • współpraca z biurami projektowymi, firmami instalacyjnymi oraz generalnymi wykonawcami

  • doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • koordynowanie projektów

  • negocjacje warunków handlowych

  • uczestniczenie w szkoleniach technicznych/produktowych

OCZEKUJEMY

  • wymagane doświadczenie w pracy z biurami projektowymi

  • wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja/chłodnictwo)

  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)

  • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa

  • znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office

  • ważne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja własnej pracy

  • dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • rozwój osobisty i zawodowy

  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

Szanujemy Twoją prywatność