Specjalista ds. Zakupów

pin Miejsce pracy:
Kobyłka

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie i składanie zamówień u dostawców i producentów
  • skuteczne negocjowanie warunków handlowych
  • pozyskiwanie nowych dostawców, dbanie o dobrą współpracę i ciągłość kontaktu
  • realizacja strategii zakupowej ukierunkowanej na optymalizację kosztów
  • współpraca z producentami i dystrybutorami w zakresie dostępności produktów
  • koordynacja dostaw i nadzór nad ich terminowością
  • współpraca z innymi działami firmy (przede wszystkim sprzedaży i produktu)
  • analizowanie i zarządzanie stanem zapasów magazynowych
  • nadzór nad dokumentacją dotyczącą procesów zakupowych

OCZEKUJEMY

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość środowiska ERP i pakietu Office
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę w zgranym, ambitnym Zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy, umożliwiające rozwój oraz zdobywanie doświadczenia
  • dynamiczną pracę w rozwijającej się w firmie
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjny system premiowy

Szanujemy Twoją prywatność