Specjalista ds. produktów HVAC

pin Miejsce pracy:
Kraków
Warszawa

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • wsparcie produktowe i techniczne dla firm zewnętrznych oraz instalatorów

  • wsparcie produktowe i techniczne pozostałych działów firmy

  • prowadzenie szkoleń produktowych i technicznych dla firm zewnętrznych

  • prowadzenie szkoleń produktowych i technicznych dla pozostałych działów firmy

  • wyszukiwanie nowości produktowych

  • wprowadzanie nowych produktów do oferty

  • prowadzenie dokumentacji produktowej

  • planowanie wprowadzenia produktu do oferty

  • zarzadzanie dokumentacją produktową i techniczną

  • czynne wspieranie sprzedaży produktów i usług

  • przeprowadzanie testów urządzeń

OCZEKUJEMY

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki inżynieria środowiska, mechanika, elektrotechnika

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • rozumienie zagadnień produktowych urządzeń z branży HVAC

  • znajomość procesów chłodnictwa i automatyki chłodniczej

  • znajomość rynku HVAC

  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej wraz z schematami elektrycznymi

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • uprawnienia F-gazowe

  • doświadczenie w branży minimum 1 rok

  • systematyczność

  • umiejętność nawiązywania kontaktów

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność

  • wewnętrzna motywacja

  • asertywność

  • elastyczność

OFERUJEMY

  • komplet urządzeń peryferyjnych IT
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w zgranym, ambitnym Zespole,
  • dynamiczną pracę w rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres  m.kurek@hvacbp.pl wraz z dopiskiem "Specjalista ds. produktów HVAC" i poniższej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Szanujemy Twoją prywatność