Servisant układów HVAC – Szkoleniowiec

pin Miejsce pracy:
Katowice
Kobyłka

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń technicznych HVAC dla monterów i instalatorów z zakresu montażu, konserwacji i naprawy systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • tworzenie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych / prezentacji technicznych oraz e- learningowych związanych z instalacją systemów HVAC i pomp ciepła,
  • zapewnienie wysokiej jakości szkoleń, zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi oraz przepisami BHP,
  • doradztwo techniczne w zakresie wymogów montażowych i eksploatacyjnych,
  • uczestniczenie w szkoleniach organizowanych przez producenta oraz pogłębianie wiedzy dotyczącej reprezentowanych urządzeń,
  • monitorowanie efektów szkoleń oraz ocena postępów uczestników szkoleń.

Kandydacie ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie techniczne w obszarze: chłodnictwa, wentylacji, ogrzewnictwa,
  • posiadasz praktyczną znajomość branży HVAC, w tym min. 3 letnie doświadczenie, zawodowe jako: monter lub technik w zakresie instalacji i serwisowania klimatyzatorów oraz pomp ciepła,
  • znasz przepisy i normy branżowe dotyczące instalacji HVAC oraz posiadasz rozumienie zagadnień technicznych i chcesz rozwijać się w obszarze szkoleń,
  • specjalizujesz się w obszarze HVAC, posiadasz fachową wiedzę branżową i lubisz się nią dzielić, a dodatkowo potrafisz przekazywać ją innym w sposób klarowny i zrozumiały,
  • nawiązywanie relacji z Klientem, dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole nie sprawiają Ci problemu,
  • cechuje Cię inicjatywa w działaniu i charyzma, przy tym sprawnie posługujesz się pakietem MS Office,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i dotrzymujesz terminów,
  • posiadasz umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (DTR i dokumentacji projektowej)
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kv, uprawnienia F-GAZ,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na stanowisku szkoleniowca,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie branżowej.
  • Możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu, na każdym etapie pracy.
  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport.
  • Dofinansowanie szkoleń, kursów w tym branżowych.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Spotkania integracyjne.

Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą z pasją do przekazywania wiedzy i chcesz dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@zymetric.pl wraz z dopiskiem "Szkoleniowiec".

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Zymetric Sp. z o.o z siedzibą w: Logistyczna 5, 05-230 Kobyłka (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Dziennik Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.