Kierownik Zespołu Sprzedaży Regionu Północnego

pin Miejsce pracy:
Gdańsk
Gdynia

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży regionu północnego HVAC
  • wsparcie zespołu sprzedażowego, w tym rozwijanie umiejętności sprzedażowych poprzez wspólne wizyty, motywację, szkolenia i mentoring
  • rozwój sprzedaży i realizowanie polityki, strategii handlowej na wyznaczonym regionie, w tym aktywna sprzedaż w oparciu o założone plany
  • współpraca, analiza i raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży
  • utrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi i nowymi Klientami
  • doradztwo w zakresie kompleksowych rozwiązań HVAC
  • planowanie i organizowanie różnych form promocji produktów marki Midea
  • zawieranie, negocjacje i finalizacja kontraktów
  • monitorowanie działań konkurencji oraz rozwijających się inwestycji, przedstawianie rekomendacji w postaci cyklicznych raportów
  • wzmacnianie standardów procesu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • znajomość branży budowlanej i/lub pokrewnej oraz procesu inwestycyjnego
  • minimum 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedażowym
  • dyspozycyjność
  • średni poziom w MS Excel
  • aktywne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność sprzedażowe, negocjacyjne, mediacyjne
  • myślenie strategiczne i organizacyjne
  • kreatywność, inicjatywa i systematyczność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na dużych cyfrach
  • wykształcenie wyższe techniczne i/lub ekonomiczne
  • umiejętności współpracy z wielopokoleniowym zespołem

W zamian oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dobrej atmosferze współpracy
  • rozwój zawodowy, decyzyjność i odpowiedzialność w zwiększaniu zasięgu sprzedaży
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju kompetencji
  • udział w budowaniu strategii sprzedażowej i standardów
  • pracę zadaniową, nastawioną na realizację celów
  • możliwość wypożyczenia sprzętu służbowego i zniżek na produkty firmowe
  • dofinansowanie karty multisport, opieki medycznej
  • narzędzia pracy laptop, telefon, auto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@zymetric.pl wraz z dopiskiem "Kierownik sprzedaży".

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Kobyłce w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.