Technik serwisu

pin Miejsce pracy:
Kobyłka

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • wykonywanie konserwacji, diagnostyki i napraw urządzeń klimatyzacyjnych,
  • wsparcie inżynierów serwisu podczas wykonywania uruchomień nowych urządzeń,
  • wsparcie techniczne pozostałych działów firmy.

OCZEKUJEMY

  • samodzielność, ukierunkowanie na cel,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie rysunków złożeniowych oraz schematów elektrycznych,
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej wraz z schematami elektrycznymi,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów chłodnictwa i automatyki chłodniczej,
  • wykształcenie techniczne - preferowane kierunki inżynieria środowiska, mechanika, elektrotechnika lub w trakcie nauki,
  • uprawnienia SEP do 1kV, F-gazowe (istnieje możliwość uzyskania uprawnień).

OFERUJEMY

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostęp do szkoleń technicznych, produktowych oraz z zakresu budowania relacji z klientem,
  • dostęp do pakietu opieki medycznej,
  • możliwość zakupu produktów po preferencyjnych cenach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@zymetric.pl wraz z dopiskiem "Technik serwisu".

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Szanujemy Twoją prywatność