Młodszy Inżynier Produktu

pin Miejsce pracy:
Kobyłka

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Wsparcie produktowe i techniczne dla pozostałych działów firmy z zakresu produktów z oferty.
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej i promocyjnej, zarządzanie dokumentacją i certyfikacją urządzeń klimatyzacyjnych.
  • Współpraca z Działem Marketingu i Działem R&D w zakresie tworzenia materiałów i narzędzi wspierających sprzedaż.
  • Wyszukiwanie nowości produktowych oraz przegląd rynku klimatyzacji i wentylacji.
  • Przygotowywanie materiałów i analiz porównawczych produktów różnych producentów.
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu materiałów oraz pomoc w prowadzeniu szkoleń z zakresu oferowanych produktów.
  • Uczestniczenie w procesie wprowadzenia produktu.
  • Współpraca z Działem R&D polegająca na testowaniu urządzeń w warsztacie i opisywanie wyników.
  • Ciągłe pogłębianie wiedzy.

OCZEKUJEMY

  • Absolwenci lub studenci V roku uczelni technicznych (inżynieria środowiska, automatyka).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (dokumentacja w języku angielskim).
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word).
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji.
  • Zaangażowanie, dokładność, inicjatywa, samodzielność.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, systematyczność, dobra organizacja pracy.
  • Wewnętrzna motywacja do podnoszenia własnych umiejętności.

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w rozwijającej się grupie firm.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji przy wsparciu zespołu, szkolenia.
  • Dostępny pakiet świadczeń socjalnych.
  • Możliwość poznania procesów i zespołów wprowadzających produkty z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania na rynki.
  • Spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres  m.kurek@hvacbp.pl wraz z dopiskiem "Młodszy Inżynier Produktu" i poniższej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Szanujemy Twoją prywatność