Seria XTREME SAVE - sezon na oszczędzanie

Data dodania: 26.03.2023

urbo energooszczędność - to główny wyróżnik całej serii klimatyzatorów Xtreme Save. Kiedy przy szalejącej inflacji każdy liczy jak zaoszczędzić - Midea daje gotowe rozwiazanie! A do tego cała gama niekończących się funkcjonalności: praca w ekstremalnych warunkach, dodatkowe grzałki, błyskawiczne chłodzenie, podwójna filtracja, nawiew 3D, jonizator powietrza, lampa UV, cicha praca, technologia czyszczenia... Zobacz ekstremalne zalety jednostek Xtreme Save.

 

Xtreme Save Warmer

Kiedy inne klimatyzatory są w stanie funkcjonować przy maksymalnej temperaturze zewnętrznej -15°C, Xtreme Save Warmer pracuje przy dwa razy większym mrozie aż do -30°C. Jednostki zewnętrzne wyposażone w grzałkę tacy skroplin i karteru sprężarki oraz funkcję inteligentnego defrostu zapewniają niezawodną pracę w skrajnie niskich temperaturach powietrza zewnętrznego. To idealne rozwiązanie do pracy całorocznej, jako jedyne źródło ogrzewania w obiekcie.

Ekologiczny system ogrzewania pomieszczeń został  wpisany na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów. Lista ZUM to pomoc dla wnioskodawców „Czystego Powietrza” w wyborze urządzeń grzewczych kwalifikujących się do dofinansowania i jednoznaczne potwierdzenie osiągnięcie efektu ekologicznego inwestycji.

>> więcej o Xtreme Save Warmer

 

 

Xtreme Save

Wspomnianą ekstremalną oszczędność zapewnia wykorzystany w urządzeniu najlepszy na świecie kompresor DC, ale również tryb iECO - dzięki niemu klimatyzator pobiera minimalną ilość energii elektrycznej, w dalszym ciągu zapewniając komfortowe warunki w pomieszczeniu. 8 godzin pracy w trybie chłodzenia to oszczędność energii elektrycznej nawet do 60%! Na zużycie energii wpływa również tryb GEAR. Gdy czujesz zbyt duży chłód, możesz zmienić poziom mocy klimatyzatora ze 100% na 75% lub 50%.

Te jedne z najcichszych urządzeń na rynku (zaledwie 19 dB(A)) posiadają także wbudowany jonizator powietrza, który uwalnia jony ujemne i dodatnie eliminując z otoczenia nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki. To zapewnia świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

>> więcej o Xtreme Save

 

Xtreme Save UV

Zapewnij świeże i czyste powietrze w pomieszczeniu. Diody UV umieszczone wewnątrz klimatyzatora usuwają do 99,9% wirusów, bakterii, pleśni i drobnoustrojów w zaledwie 3 min! Powietrze przepływające przez klimatyzator, pod wpływem działania promieni UV zmienia strukturę chemiczną bakterii i wirusów zatrzymując ich rozwój, zapewniając zdrowe i czyste powietrze w pomieszczeniu. Urządzenie przeszło pomyślnie testy niemieckiej instytucji TUV, a także otrzymało certyfikat SGS, potwierdzający niezawodność działania, wydajność i bezpieczeństwo produktu.

Dodatkowo urządzenia wyposażone są w funkcję sterylizacji Active Clean działającą poprzez wygrzewanie parownika w temperaturze 56 ̊C. Wysoka temperatura wyparza wężownicę oraz oczyszcza jednostkę wewnętrzną usuwając z wymiennika ciepła kurz, pleśń i grzyby, które mogą powodować nieprzyjemne zapachy i rozwój bakterii.

 >> więcej o Xtreme Save UV

 

 

 

Zobacz inne wpisy

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.