Wiosna z Midea!

Data dodania: 21.03.2022

Klimatyzator BLANC z wbudowanym SUPERJONIZATOREM to idealne rozwiązanie dla alergików. Jego zadaniem jest oczyszczanie powietrza ze szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń.

 

Zapewnij świeże i zdrowe powietrze w swoim pomieszczeniu, dzięki wbudowanemu w klimatyzator jonizatorowi powietrza. Uwalniając jony ujemne i dodatnie eliminowane są z otoczenia nieprzyjemne zapachy, kurz, dym, pyłki i alergeny. Osoby przebywające w pomieszczeniach o zwiększonej ilości jonów ujemnych odczuwają lepszą koncentrację i poprawę samopoczucia, zdecydowanie lżej im się oddycha, a także zmniejsza się częstotliwość występowania przewlekłych infekcji.

 

Zobacz parametry techniczne >>WIĘCEJ

Zobacz inne wpisy

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.